Телефон гарячої лінії
+38 (044) 537 35 53

Кімнатні термостати

Фильтр +
Новинка
Коментарії (0)

може бути підключений до будь-яких котлів побутових серій ("FASTECH", "START", "START CONDENS" ..

Коментарії (0)

699грн

Новинка
Коментарії (0)

провідний кімнатний термостат – програматор CHRONORIELLO 7D (арт. 20063873) призначений для кон..

Коментарії (0)

1136грн

Новинка
Коментарії (0)

бездротовий кімнатний термостат – програматор CHRONORIELLO 7D (арт. 20063873) призначений для к..

Коментарії (0)

2577грн

Кімнатні термостати як правило виконують дві функції:

а) Точне регулювання температури в приміщенні (клімат контроль):

На дисплеї кімнатного термостата, який знаходиться на стіні в приміщенні, виставляється температура, яку необхідно утримувати в приміщенні. При досягненні цієї температури котел відключається, а як тільки температура падає на 0,3 градуса целься, котел знову включається. Таким чином задана температура в приміщенні завжди залишається постійною.

б) Функція тижневого програматора:

За допомогою цієї функції можна запрограмувати температуру в приміщенні в залежності від часу доби на кожен день тижня з урахуванням вашого життєвого графіка таким чином, щоб уникнути зайвих витрат на опалення.

Припустимо, в будинку з 8 ранку і так 19 вечора з понеділка по п'ятницю нікого немає, всі їдуть на роботу, отже немає необхідності підтримувати в будинку температуру 22 градуси Цельсія, необхідну для комфортного перебування мешканців. За допомогою термостата - програматора виставляється необхідний цикл роботи на будні дні - пн, вт, ср, чт, пт, таким чином, щоб з 7:30 ранку до 18:00 вечора температура в приміщенні була одна, наприклад, 10-12 градусів Цельсія (припустимо це необхідно для того, щоб не замерзли квіти, або домашні тварини), а з 18:00 до 7:30 ранку інша, припустимо 23 градуса цельсія (або будь-яка інша, необхідна для комфортного проживання мешканців). Таким чином витрати на опалення істотно знижуються, а мешканці не відчувають ніякого дискомфорту через те, що за годину до їх приходу, система переходить в інший режим і нагріває повітря в приміщенні до їх поверненню до необхідного рівня. На два залишилися дня тижня, в нашому випадку на сб і нд, виставляється інший режим, без зниження денної температури, так як мешканці залишаються вдома. Багато користувачів так само виставляють температури на час сну (наприклад з 23:00 до 5:00) не вище 17-18 градусів, що так само сприяє економії газу. Для промислових підприємств, навпаки, знижена температура виставляється на неробочий час (з 18:00 до 8:00 в робочі дні та цілодобово у вихідні). Таким чином, за допомогою даного пристрою спостерігається суттєва економія газу, яка вже в перші місяці окупає його вартість.