Телефон гарячої лінії
+38 (044) 537 35 53
Торгові бренди

Наші переваги

Наявність товару

Весь товар з нашого асортименту, представлений на даному сайті, завжди є в наявності на складі. Зразки продукції знаходяться на виставці, в офісі нашої компанії, при бажанні їх завжди можна побачити на власні очі.

Зручний замовлення товару і оплата

Ми цінуємо Ваше і свій час! Будь-який товар можна замовити, оплатити і оформити доставку в особистому кабінеті, зайшовши під своїм логіном. В особистому кабінеті ви будете бачити не тільки роздрібну ціну, але і ціну з урахуванням вашої персональної знижки.

Оперативна безкоштовна доставка

Ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення в будь-який куточок нашої країни до відділення компанії «Нова Пошта», або іншим зручним способом за попередньою домовленістю. Перед відправкою товару з вами зв'яжуться наші представники, для уточнення деталей доставки.

Продаж з «Перших рук»

Наша компанія є прямим представником виробників продукції. Ми завжди зможемо запропонувати кращі оптові і роздрібні ціни для партнерів.

Новини та акції

443

Пелети виробництва «LAFAT - УКРАЇНА»


З 01.07.2019г. в нашому асортименті з'явилися пелети виробництва «LAFAT - УКРАЇНА»

401

Прокат пелетних камінів


З 01.02.2020 р наша компанія вводить новий вид послуг - Прокат пелетних камінів

Про нашу компанію

Компанія А-трейд (A-trade) є ексклюзивним дистрибутором опалювального обладнання тм "Lafat" (Лафата) на всій території України, ексклюзивним дистрибутором тм "DANI" (Дані) на території центральної та західної України (Київська, Черкаська, Чернігівська, Житомирська, Полтавська, Вінницька, Хмельницька, Волинська, Тернопільська Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська області), А так же, ексклюзивним дистрибутором газового навісного обладнання тм "Riello" (Ріеллі), на території Київської, Житомирської, черкаської та Чернігівській області. У нашому асортименті представлені газові котли та колонки (газові проточні водонагрівачі), твердопаливні котли, пелетні котли і каміни, а так само аксесуари до даної техніки провідних світових і українських виробників. Наша компанія є прямим представником виробника і пропонує найкомфортніші умови сотрудніества для всіх категорій клієнтів, а так само кращі ціни на продукцію і безкоштовну доставку в будь-який населений пункт України